Pitanja našim doktorima mogu postaviti samo prijavljeni članovi Ordinacije.

Prijavi se. Nemaš korisnički račun? Učlani se.

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju!
Ginekološke smetnje

Pauza od kontracepcijskih pilula i žućkasti iscjedak neugodnog mirisa - povezano?

Objavljeno: 15.12.2010.

Poštovani, već mjesec dana ima čudan žućkasti iscjedak i neugodan miris. To je počelo kada sam počela s pauzom od kontracepcijskih pilula. Što da radim? Stvarno sam počela biti zabrinuta, a kod moga ginekologa je velika gužva i tko zna kada ću stići na red. Hvala Vam!

Kao što sam već rekao u prethodnom napisu, ne znam zašto ste učinili pauzu u uzimaju kontraceptivnih tableta. To nije potrebno i to ne koristi ničemu! Iscjedak neprijatnog mirisa nema nikakve veze sa prekidom uzimanja kontraceptiva. To može biti samo slučajna koincidencija. Na žalost, bez pregleda iscjetka pod mikroskopom, odnosno bez ginekološkog pregleda, nitko neće moći kazati što i sa čime liječimo! Morate učiniti ginekološki pregled. A kontraceptive, ukoliko ih trebate, počnite ponovno uzimati od 1. dana slijedeće menstruacije.

Slična pitanja