Pitanja našim doktorima mogu postaviti samo prijavljeni članovi Ordinacije.

Prijavi se. Nemaš korisnički račun? Učlani se.

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju!
Psihijatrija

Vjerojatno ste i anksiozno depresivni zbog svega što ste prošli

Objavljeno: 08.06.2018.

Pozdrav. Ja sam prije 3 Nedelje imala nemoć u nogama i rukama i počelo kao da me steže u području grudnog kosa. Imala sam blago povišen pritisak i ubrzan puls do 120.U hitnu su mo dali dexazon i rekli da idem kod neurologa. Uzela sam nalaze krvni sve je u redu. Bila sam kod neuropsihijatra i dao mi je xanax. Vec dvije nedjelje uzimam xanax od 5. Meni jeste malo bolje al ja sam izgubila od tih napada snagu tijela i nikako da ojačam. Nemam snage da idem nigdje. I kad dodje neko kod mene ne mogu dugo da sjedim umaram se.I da napomenem da sam prije 15 god imala koksaki virus i od tada imam probleme sa misicima cijelog tela a pogotovo nogu. I imam miokarditis uzimam concor. Pozdrav.

Smješteno u Psihijatrija

Poštovana, kako Vi imate ozbiljne tjelesne smetnje koje mogu uzrokovati slabost
(miokarditis, tahikardija). Vjerojatno ste i anksiozno depresivni zbog 
svega što ste prošli. Ovi simptomi koje opisujete su značajnim dijelom 
uzrokovani anksiozno depresivnim raspoloženjem koje se ne liječi Xanaxom već 
antidepresivima.