Pitanja našim doktorima mogu postaviti samo prijavljeni članovi Ordinacije.

Prijavi se. Nemaš korisnički račun? Učlani se.

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju!
Ginekološke smetnje

Lagano krvarenje nakon vaginalete

Objavljeno: 23.10.2014.

Poštovani, imam 30 godina. Nakon korištenja treće vaginalete Canesten javila bi se bol u donjem dijelu kao pred menstruaciji i lagano krvarenje roskaste boje. Dio zadnje tablete mi se izlučio na gaćice i roze je boje a krv mi se pojavi na wc papiru. Nakon prve dvije nisam imala nikakve nuspojave. Koristim i kremu Canestan. Menstruaciju ne trebam još dobiti, na sredini ciklusa sam. Da li trebam biti zabrinuta? Hvala

Smješteno u Ginekološke smetnje

Poštovana,

Lagano krvarenje može biti znak oštećenja sluznice zbog jake upale, a može biti i blago hormonsko ovulacijsko krvarenje u sredini ciklusa. U svakom slučaju, s obzirom da navodite da je krvarenje izrazito oskudno, ne trebate brinuti jer ne ukazuje na nikakav ozbiljan problem, već će spontano proći. Ako se i dalje nastavi svakako preporučam ginekološki pregled.

Slična pitanja