Pitanja našim doktorima mogu postaviti samo prijavljeni članovi Ordinacije.

Prijavi se. Nemaš korisnički račun? Učlani se.

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju!
Kožne promjene

Senzacije u bradavicama kao posljedica uzimanja antidepresiva

Objavljeno: 11.02.2013.

Pozdrav. Zovem se S. i imam 23 godine. U zadnjih nekoliko dana osjećam bol u bradavicama i lagano peckanje. Budući da pijem tri vrste ljekova zbog depresije (pijem ih oko 2 mjeseca) je li moguće da je to neka nuspojava lijeka, ako mislite da nije, sto preporucate?

Dragi S.,

Mogli ste navesti koje lijekove za depresiju uzimate pa bih ja tek onda mogla kazati je li Vaš problem s bradavicama povezan s tim lijekovima ili nije. Ovako mogu reći da možda jeste a možda i nije. Ukoliko uzimate sulpirid (Sulpirid, Eglonyl) možete imati senzacije u bradavicama i u grudima (i muškarci). Moguće su i druge kombinacije.

Dr. Suzana Kulović

Slična pitanja