Objavljeno 29.05.2017.
GinekologijaLijep pozdrav. Imam 24 godine. Već 9 mjeseci koristim kontracepcijske pilule. S obzirom da sam imala glavobolju, na pregledu ginekologinja mi je dala druge tablete. Prve sam redovno potrošila i sačekala 7 dana od uzimanja posljednje tablete (staro pakovanje) i počela piti nove koje mi je ginekologinja prepisala. Nakon 12 dana uzimanja tih novih imala sam nezaštićeni odnos. Postoji li mogućnost trudnoće?
Poštovana, ako ste redovito uzimali tablete, vi ste adekvatno zaštićeni i ne morate se bojati neželjene trudnoće.
Slična pitanja
P: Zašto dolazi do ponavljajućih i nestabilnih krvarenja unatoč hormonskoj terapiji i može li se ciklus stabilizirati?
Objavljeno 22.06.2026.
GinekologijaP: Jesu li moji nalazi inzulina i glukoze zaista uredni u kontekstu PCOS-a i planiranja trudnoće?
Objavljeno 03.06.2026.
GinekologijaP: Je li sigurna limfna drenaža nakon ovulacije kod pokušaja trudnoće?
Objavljeno 28.05.2026.
Ginekologija