Objavljeno 06.10.2017.
Poštovani prošli ciklus na 21 DC imala sam rozo na papiru... 27 DC napravila sam test negativan. Na 28 DC sam kao dobila opet rozo smeđe na papiru, tek 3 DC nesto krvi i 4-5 DC rozo smeđe na papiru... Nakon toga stalno mi se spava i grudi me i dalje bole i veće su te imam lagane grčeve. Je li to poremećaj hormona ili je ipak moguća i trudnoća? Hvala!

Iz vašeg pitanja nije mi jasno jeste li ponovili test na trudnoću. Naime 27 dan ciklusa test može i ne mora biti pozitivan, a da ipak je trudnoća. Ponovite test, pa ćete znati. Ako je negativan, a niste još prokrvarili, otiđite na UZV pregled.
Slična pitanja
P: Je li kombinirana terapija Mounjaro, Synjardy i Euthyrox opravdana kod pretilosti i uredne glukoze natašte?
Objavljeno 22.06.2026.
ŠtitnjačaP: Može li sniženo željezo utjecati na hormone štitnjače i FT4 vrijednosti?
Objavljeno 22.06.2026.
Obiteljska medicinaP: Mogu li se fimoza i sužena kožica riješiti bez operacije?
Objavljeno 16.06.2026.
UrologijaP: Kako se prate i liječe vodene kozice kod odraslih s blagim simptomima?
Objavljeno 16.06.2026.
Obiteljska medicina