Objavljeno 19.03.2018.
UrologijaPoštovani,imam 42.god,dva poroda. Već 2 god.imam povišene leukocite u mokraći(29-30),zadnji nalaz 80, proteini su+,leukocitna estersza+++.Urino kultura svaki put sterilna, krvna slika odlična,popijem antibiotik i sve bude ok,za par mjeseci opet.Učinila sam i vaginalne briseve koji su uredni,papa uredan, jedino što su i u brisu i uzorak pape prekriven leukocitima.Tegoba nemam osim češćeg mokrenja i 1-2 puta po noći.Zbog posla znam rijeđe odlaziti na WC i ne popiti tekućine.Moju liječnicu to sve previše ne zsbrinjava jer urin nakon antib. bude potpuno uredan,nema ni proteina.Ali to nije riješenje. Molim Vas Vaš osvrt i sugestije. Srdačan pozdrav,hvala
Prije svega morate uzimati dnevno 1,5 litre tekućine te mokriti svaka dva sata. Molimo učiniti nalaz urina na BK 10x/TBC/ te Mikoplazme i Uraplasme te PCR Hlamidije.
Slična pitanja
P: Koju terapiju preporučiti za početnu erektilnu disfunkciju uz Parkinsonovu bolest i terapiju Eliceom?
Objavljeno 25.06.2026.
UrologijaP: Mogu li se fimoza i sužena kožica riješiti bez operacije?
Objavljeno 16.06.2026.
UrologijaP: Kako ublažiti zatvor tijekom liječenja uznapredovalog raka prostate?
Objavljeno 03.06.2026.
UrologijaP: Što može uzrokovati dugotrajno peckanje i iritaciju oko anusa uz urednu stolicu?
Objavljeno 23.05.2026.
Urologija