Objavljeno 31.03.2020.
UrologijaImao sam prije 2 mjeseca edem ispod glave penisa i otvrdnuće na vrhu na otvoru koje je malo suzilo otvor. Doktor opće prakse mi je dao azitromicin koji sam ispio kroz 3 dana i acidi borici obloge. Bilo je i crvenilo na određenim dijelovima glansa bez svrbeža. Sve se povuklo kroz nekoliko dana, ali je ostalo malo crveno na glansu koje se nikako ne sklanja. U međuvremenu sam radio bris uretre i našli su mi stafilokok i urolog mi dao ciprofloksacin i opet azitromicin. Dao mi je i kortikosteroidne masti i hloramfenikol da mažem. Mazao sam mjesec dana nije pomoglo čak je malo i pojačavalo crvenilo. Nemam peckanje niti bilo kakve probleme pri mokrenju nisam ni imao iscjedak nikakav. Mazao sam i bephanten i canesten i nije pomoglo. Urinokultura je bila sterilna. Što mi preporučujete za ovo?

Odgovara:
Savjetujem vam korištenje neutralnih krema kao Bepanthen i nemojte obraćati pažnju na crvenilo.
Slična pitanja
P: Mogu li se fimoza i sužena kožica riješiti bez operacije?
Objavljeno 16.06.2026.
UrologijaP: Kako ublažiti zatvor tijekom liječenja uznapredovalog raka prostate?
Objavljeno 03.06.2026.
UrologijaP: Što može uzrokovati dugotrajno peckanje i iritaciju oko anusa uz urednu stolicu?
Objavljeno 23.05.2026.
UrologijaP: Što može uzrokovati smanjen libido i slabiju erekciju u 20-ima uz uredne nalaze?
Objavljeno 28.04.2026.
Urologija