Objavljeno 30.03.2018.
Lijep pozdrav, imam 21 godinu i prije četiri tjedna operirala sam lijevi umnjak, a prije dva tjedna desni. Konce sam išla vaditi kod svoga zubara. Od vađenja umnjaka strasno me boli zub pored rane (pored vađenog umnjaka). Kada jedem ta bol najviše dolazi do izražaja do te mjere da dosta teško mogu zagrist. Zanima me da li je to normalna bol? Unaprijed se zahvaljujem na odgovru!

Odgovara:
Bol koju opisujete ne bi bila od izvađenog umnjaka, pogotovo ne bol na zagriz. Vjerojatno se radi o zubu do, pa predlažem da se javite svom stomatologu kako bi pregledom i dodatnom dijagnostikom utvrdio koji je zub uzrok bolova koje navodite.
Slična pitanja
P: Zašto dolazi do ponavljajućih i nestabilnih krvarenja unatoč hormonskoj terapiji i može li se ciklus stabilizirati?
Objavljeno 22.06.2026.
GinekologijaP: Je li kombinirana terapija Mounjaro, Synjardy i Euthyrox opravdana kod pretilosti i uredne glukoze natašte?
Objavljeno 22.06.2026.
ŠtitnjačaP: Može li sniženo željezo utjecati na hormone štitnjače i FT4 vrijednosti?
Objavljeno 22.06.2026.
Obiteljska medicinaP: Mogu li se fimoza i sužena kožica riješiti bez operacije?
Objavljeno 16.06.2026.
Urologija