Halo, doktore!

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju

info

Prijavite se u svoj račun kako bi mogli postavljati pitanja liječnicima. Nemate korisnički račun? Učlani se.

Postavite pitanje

P: Izostanak krvarenja nakon korištenja hormonskih pilula

Objavljeno 03.11.2016.

Ginekološke smetnje

Poštovani, imam 25god, normalne sam tjelesne građe, pušač, uzimam lijekove za alergije (Dasselta i Flixonase), te pijem lindinette kontr.tabl. već 7mj. Do sada sam imala redovne menstruacije, no prišli tjedan sam bila na CTu sinusa, te mi menstruacija nije stigla ovaj mjesec. Trudna nisam. Napravila sam test. Zanima me postoji li mogućnost da preskočim menstruaciju iako uzimam propisano tablete sa stankom od tj dana (počela sam ih koristiti radi bolnih i obilnih ne redovnih menstruacija (miom)), ili bi razlog tome mogao biti CT ili neki treći? Trebam li privremeno prestati s kontr.tabl. Ili da redovno nastavim dalje? Što da radim? Srdačan pozdrav

Poštovana,  Izostanak krvarenja nakon redovitog uzimanja kontraceptiva događa se povremeno. Nastavite s uzimanjem terapije te ukoliko se ponovi isto javite se izabrao ginekologu .  Pozdrav, D. Vrtarić