Halo, doktore!

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju

info

Prijavite se u svoj račun kako bi mogli postavljati pitanja liječnicima. Nemate korisnički račun? Učlani se.

Postavite pitanje

P: Kašnjenje menstruacije nakon abortusa, terapija i višednevno krvarenje

Objavljeno 18.01.2012.

Ginekološke smetnje

Imala sam abortus i nakon toga kašnjenje menstruacije pa mi je doktor dao Provera tablete 2x1 8 dana i da poslije toga počenem s Yaz kontracepcijskim pilulama. I imam cistu pa da i to ode ako uspije. Dobila sam menstruaciju 7. dan i počela s Yazom. Prva 3 dana mi je menstruacija bila jako slaba pa se pojačala i traje već 15 dana, dosta je obilna i čudnog mirisa. Je li to normalno? Koliko smije trajati krvarenje?

Poštovana,Moguće je da krvarite uz navedenu terapiju Yaz-om. Navedeni podatak da je iscjedak s neugodnim mirisom navodi na potrebu pregleda te uvođenje terapije za isti.Pozdrav.