Halo, doktore!

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju

info

Prijavite se u svoj račun kako bi mogli postavljati pitanja liječnicima. Nemate korisnički račun? Učlani se.

Postavite pitanje

P: Osjećaj težine u desnom testisu

Objavljeno 21.02.2014.

Problemi mokraćnog sustava

Imam osjećaj težine u desnom testisu već 3 mjeseca te sam radio sve mogće preglede i tek iz drugog puta nakon što sam radio bris uretre dijagnosticirana mi je urea plasma (10 na 4) te mi je prepisan doksiciklin 2x dnevno 10 dana (testirali su mi i usput koji mi ljekovi najbolje odgovaraju). Upravo sam popio cijelu terapiju međutim ništa se nije promijenilo u vezi prethodnog simptoma. Vaše mišljenje što da napravim, da li da nastavim s istom terapijom ili da je promjenim terapiju kako bi se riješio bakterije.

Kod Vas bi svako trebalo učini UZV color dopler desnog sjemenika te d.ingvinalne regije kako bi se isključile cirkulatorni odnosno mišićni uzroci bolova u skrotumu.