Objavljeno 31.03.2020.
GinekologijaTrudna sam pet tjedana. Moja beta je u 3. tjednu iznosila 600 tada sam malo i imala bolove nisko u trbuhu. Sutradan mi je beta bila 450 pa nakon dva dana 860. Ja još uvijek imam blago krvarenje i bolove koji nisu tako strašni, izdržljivi. U 4. tjednu mi je beta bila 1100 i nakon dva dana 890. Je li moguće da se beta smanjuje i povećava ako je trudnoća normalna? Na UZ doktor nije uspio vidjeti ništa. Rekao je da dođem za tjedan dana kada budem u 6. tjednu i bi trebalo tada da se makar nazire nešto. Imam li razloga za brigu? Ja se osjećam dobro i imam sve simptome trudnoće, samo što još ima malo roze na tolet papiru kad se obrišem.
Svaku trudnoću trebamo pratiti individualno. Time mislim da ne treba gledati samo jedan aspekt već cjelinu. Slažem se da će pregled sa 6 tjedana amenoreje (ili izostanka mjesečnice) puno reći vašem ginekologu o tijeku i prognozi vaše trudnoće. Strpite se do tada.
Slična pitanja
P: Jesu li moji nalazi inzulina i glukoze zaista uredni u kontekstu PCOS-a i planiranja trudnoće?
Objavljeno 03.06.2026.
GinekologijaP: Je li sigurna limfna drenaža nakon ovulacije kod pokušaja trudnoće?
Objavljeno 28.05.2026.
Ginekologija