Objavljeno 14.03.2019.
Imam 17 godina i prije tjedan dana sam dobila upalu oka, doktorica opće prakse mi je dala maxitrol kapi i mast i to se poboljšalo skroz, međutim prije 2 dana mi je upao komadić stakla u to isto oko (desno), izvadila sam ga i to je bilo u redu ali sam sutra primjetila da mi je slika nešto mutnija na to oko i otišla sam u hitnu gdje mi je doktorica pregledala oko mikroskopom, vidjela je da nema ništa, rekla je da je dosta iziritirano i da nastavim koristiti maxitrol. Danas sam primjetila da je još malo mutnije nego prije čak iz malo veće razdaljine na desno oko ne mogu pročitati jer je dosta mutno, a inače imam jako dobar vid. Zanima me je li to prolazno, posljedica iritacije ili nečega drugog ili bih trebala dalje ići i posjetiti oftamologa.
Predlažem da svakako ponovo posjetite oftalmologa.
Slična pitanja
P: Kako ublažiti zatvor tijekom liječenja uznapredovalog raka prostate?
Objavljeno 03.06.2026.
UrologijaP: Jesu li moji nalazi inzulina i glukoze zaista uredni u kontekstu PCOS-a i planiranja trudnoće?
Objavljeno 03.06.2026.
Ginekologija