Objavljeno 26.03.2026.
GinekologijaImam 45 godina i bolest štitnjače, anemiju i polipe. Godine 2024. urađena mi je kiretaža zbog obilnog krvarenja. Trenutačno imam problem jer već 15 dana imam menstruaciju, no nije obilna. Koristim lijekove za Hashimoto i Ozempic. Što savjetujete?

Odgovara:
Ne toleriramo krvarenja koja traju dulje od 7 dana. Toliko traje normalna menstruacije u zdrave žene. Dakle, ili primjerice imate polip u unutrašnjosti maternice ili se radi o hormonskom poremećaju. U svakom slučaju, potreban vam je pregled.
Slična pitanja
P: Zašto dolazi do ponavljajućih i nestabilnih krvarenja unatoč hormonskoj terapiji i može li se ciklus stabilizirati?
Objavljeno 22.06.2026.
GinekologijaP: Jesu li moji nalazi inzulina i glukoze zaista uredni u kontekstu PCOS-a i planiranja trudnoće?
Objavljeno 03.06.2026.
GinekologijaP: Je li sigurna limfna drenaža nakon ovulacije kod pokušaja trudnoće?
Objavljeno 28.05.2026.
Ginekologija