Objavljeno 04.08.2024.
GinekologijaStavila sam Mirenu prije mjesec dana. Prvi ciklus sam dobila 21. dan i već 10 dana imam krvarenje. Na momenat pomislim da će stati i onda se izlije čista krv, pa opet stane i tako ukrug 10 dana. Inače Mirenu sam stavila zbog obilnog krvarenja i imam 46 godina. Plaši me ta čista krv što se izlije i to je prilično puno i onda stane na par sati. Dali je to normalno ?
Prvih par mjeseci od postavljanja Mirene su moguće nepravilnosti krvarenja i ponekad obilnije krvarenje. Kasnije bi se krvarenje trebalo svakako smanjiti. Ukoliko ćete i dalje imati pojačano krvarenje, preporučamo da odete na kontrolni pregled.
Slična pitanja
P: Zašto dolazi do ponavljajućih i nestabilnih krvarenja unatoč hormonskoj terapiji i može li se ciklus stabilizirati?
Objavljeno 22.06.2026.
GinekologijaP: Jesu li moji nalazi inzulina i glukoze zaista uredni u kontekstu PCOS-a i planiranja trudnoće?
Objavljeno 03.06.2026.
GinekologijaP: Je li sigurna limfna drenaža nakon ovulacije kod pokušaja trudnoće?
Objavljeno 28.05.2026.
Ginekologija