Objavljeno 02.07.2019.
GinekologijaImam enterokok u vaginalnom i cervikalnom brisu u malom broju. Osmi tjedan trudnoće, i ginekolog mi je prepisao makmiror vaginalete, 6 komada. E sad, svuda piše da ne bi trebalo u prvom trimestru ništa od vaginaleta. Ali čovjek radi preko 20 godina, ja sam prvu već stavila. Zanima me Vaše mišljenje?
Možete stavljati navedene vaginalete, ne bi trebalo imati štetnog utjecaja u trudnoći. Ukoliko niste skloni takvom liječenju, svakako savjetujem upotrebu vaginalnih probiotika kroz 10 dana.
Slična pitanja
P: Jesu li moji nalazi inzulina i glukoze zaista uredni u kontekstu PCOS-a i planiranja trudnoće?
Objavljeno 03.06.2026.
GinekologijaP: Je li sigurna limfna drenaža nakon ovulacije kod pokušaja trudnoće?
Objavljeno 28.05.2026.
Ginekologija