Pitanja našim doktorima mogu postaviti samo prijavljeni članovi Ordinacije.

Prijavi se. Nemaš korisnički račun? Učlani se.

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju!
Psihološki problemi

Antidepresivi i problem s libidom

Objavljeno: 02.05.2011.

Poštovani! Moj partner je zbog depresije pio seroxat neko vrijeme, koji mu je uništio libido koji je bio oslabio i zbog same depresije. Vec 2 mjeseca ne pije seroxat, simptomi depresije su se većinom povukli, ali taj libido nikako da se vrati u normalu. Koliko dugo to može potrajati??? Hvala unaprijed!!!

Smješteno u Psihološki problemi

Ukoliko već dva mjeseca ne uzima Seroxat, a i dalje ima problem s libidom, Seroxat očito nije krivac tomu. Problemi s libidom su čest simptom koji se javlja u sklopu depresije. Što je problem kod vašeg partnera teško je reći a još teže koliko to može trajati. Savjetujem vam iskren razgovor s partnerom i svakako stručnu pomoć psihoterapeuta.

Slična pitanja