Pitanja našim doktorima mogu postaviti samo prijavljeni članovi Ordinacije.

Prijavi se. Nemaš korisnički račun? Učlani se.

Vi pitate, naši liječnici odgovaraju!
Psihološki problemi

Nakon propisanog antidepresiva osjetila sam opću slabost organizma, vrtoglavicu, lupanje srca, trzanje mišića...!?

Objavljeno: 07.12.2010.

Liječnik mi je propisao antidepresiv nakon kojeg sam dobila lupanja srca, opštu slabost organizma, vrtoglavicu, trzanje mišića, vrtoglavice, osjećaj da ludim i što već ne. Prestala sam piti lijek, već drugu godinu osjećam slabost, lupanje srca, noći trzanje nogu, čak i mucam i otežano govorim. Da li imam neko ostećenje mozga i kako da konačno ozdravim?

Smješteno u Psihološki problemi

Iz vašeg pitanja razvidno je golemo nepovjerenje prema svijetu i okruženju u kojem živite. Liječnik vam je propisao lijekove od kojih ste "dobili strašne simptome" koji perzistiraju dvije godine, iako vi više ne uzimate te lijekove. Naravno da vaši simptomi nemaju nikakve veze s uzimanjem lijekova već bi ih adekvatni lijekovi trebali ublažiti. Zašto niste potražili drugo mišljenje, probali druge lijekove, razgovarali sa stručnjacima o svom problemu. Problemi koje ste naveli (slabost, lupanje srca, trzanje nogu, mucanje…) simptomi su anksioznosti koji se mogu riješiti odlaskom psihijatru koji će vam propisati adekvatnu terapiju.

Slična pitanja